211 Floor 211floor

Переглядів: 74

Цифрова прем’єра Кшиштофа Варліковського WE ARE LEAVING

21 листопада

20:00


Подія ексклюзивна, тому посилання на трансляцію відкриється рівно о 20:00 суботи 21 листопада і буде активним до 7:00 понеділка 23 листопада.


ЦСМ ДАХ, ГОГОЛЬFEST та NOWY TEATR у рамках Лабораторії з пошуку цифрових рішень запрошують на Цифрову прем'єру Кшиштофа Варліковського WE ARE LEAVING. Ця культова вистава одного з провідних європейських режисерів в Україні відбудеться вперше.   


Кшиштоф Варліковський — це один із найвагоміших провідників європейського тренду «режисерської опери» та автор понад 50 театральних і оперних постановок у кращих театрах Європи. Якщо у перспективах найпрестижніших оперних театрів, на прес-конференціях, титрах чи афішах викарбовується ім’я Warlikowski — аншлаг забезпечений. Його вистави навряд чи потраплять хоч на одну сцену в Україні найближчі декілька років. 


Переглянути його виставу онлайн — не просто унікальна можливість — це шанс на мільйон!  


«Театр — це не якась неочікувана й незапланована зустріч. Це не цирк, де артист нас розважає своїми фокусами. Театр — це глибоке занурення. Він може увійти глибоко в нас, у наші проблеми» (Кшиштоф Варліковський)  


* Проект реалізується завдяки довгостроковій програмі INDEPENDENT 2017-2021 як частина субсидійованої програми «Культурні мости» Інституту Адама Міцкевича. ** Вистава транслюватиметься в Україні, Білорусі, Румунії та Литві польською із субтитрами відповідними мовами. *** за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID в рамках Лабораторії з пошуку цифрових рішень #GF_LSD [Gogolfest_Laboratory_for_Solutions_in_Digital]  

**** Посилання на відео версію вистави «We are leaving» від «Нового театру» буде відкрито від вечора суботи 21.11 з 20:00 і до 7:00 ранку понеділка 23.11.   


#GF_LSD