Group 2
Реєстрація
211 Floor 16 березня 2021

211Floor — платформа, яка об'єднує

Ми не збираємося порівнювати online та offline життя та спокушати тебе перейти на якусь із сторін. Навіщо? Набагато приємніше брати максимум із обох. Для цього ми і створили 211Floor.

Ми не збираємося порівнювати online та offline життя та спокушати тебе перейти на якусь із сторін. Навіщо? Набагато приємніше брати максимум із обох. Для цього ми і створили 211Floor.

Що це за місце? 211Floor — це платформа, яка об’єднує людей навколо подій. Все просто. Це як піти на улюблений концерт, заскочити на лекцію про мистецтво, а по дорозі зустріти організатора вчорашнього фестивалю і поділитися з ним своїми враженнями.

Правда є одна відмінність — але вона тільки прискорює кожен процес — все це відбувається онлайн. Тому тут ти можеш одразу слухати dj-сет, обговорювати канони Ренесансу і записувати конспект по лекції з Facebook просування, знаходячись при цьому у будь-якій географічній зоні. А ще контент на платформі доступний навіть після закінчення події. Отже те, що цікавить саме тебе, ти точно не пропустиш.

У чому особливість? 1. 211Floor — це стрімінгова платформа. Тобто тут реальні люди у реальному часі постійно щось транслюють. Деякі події зняті з одного ракурсу, але є і такі, які ти можеш роздивитися з усіх сторін, просто свайпаючи між стрімами.

2. Платформа відкрита для всіх категорій контенту — тут качають діджеї, грають скрипалі, відповідають на запитання таргетологи і фотографи вчать, як знімати портрети на айфон. Скільки людей — стільки захоплень. І ми точно не збираємось когось обмежувати!

3. На 211Floor ти ніколи не будеш один — навіть якщо друзі не розділять якихось твоїх захоплень. Тут дуже легко стати частиною ком'юніті за інтересами або створити своє власне.

Ким я можу бути на 211Floor? А це найцікавіше питання — ким завгодно!

Якщо ти глядач — тобі доступні усі події платформи у будь-якій категорії та у будь-який час. Ти можеш їх коментувати, шерити з друзями, додавати у свій календар, або просто дивитися і йти далі — до наступної події.

Якщо ти креатор — платформа стане твоїм інструментом, де можна створювати контент, ділитись вже готовим, напряму говорити зі своєю аудиторією, знаходити нову, заробляти визнання, рейтинги та реальні гроші.

А що далі? Наші розробники щодня працюють над тим, аби розширити для тебе функціонал. Про кожне оновлення ти дізнаєшся першим, якщо підпишешся на наші соцмережі та додаси платформу у закладки. А доки — насолоджуйся тим, що вже є у нашій бібліотеці та слідкуй за анонсами майбутніх подій.

Далі більше!


Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додати коментар