Group 2
Реєстрація
Bouquet Kyiv Stage bouquetkyivstage

Переглядів: 1886

Андрухович & Сон Сови. Коханці Ю (музика до та після роману)

31 серпня

18:00


10 номерів — це 10 коротких історій, що базуються на книзі «Коханці Юстиції» метра сучасної української літератури Юрія Андруховича. 

Юрій Андрухович — поет/письменник/перекладач, віце-президент Асоціації українських письменників. Автор таких книжок як «Московіада», «Перверзії», «Лексикон інтимних міст», «Дванадцять обручів» та інші, які були перекладені багатьма іноземними мовами та відповідно видані з а кордоном. Багато творів письменника були представлені у театральній формі. 

Книга вийшла 2018 року, того ж року під її презентацію у Івано-Франківську була й написана музика групою Сон Сови, що у решті решт призвело до запису та випуску студійної версії.

Група «Сон Сови» — відома своїм авангардним підходом до музики. Їх твори це суміш контрольованого божевілля з елементами джазу, академічної та електронної музики. Відомі своїми виступами на фестах Atlas Weekend, Respublika, Gogol Фест, Лінолеум Фест, Sound Vision, Porto Franko. Одні з співзасновників жанру поезофонія. В цьому жанрі виступали з Іреною Карпою, Остапом Ступкой, Майклом Щуром та, власне, з Юрієм Андруховичем.

Ці історії присвята легендам міста Івано-Франківськ у різні епохи. Від 17-го століття по сьогодення. Штукарі, батяри, вбивці, бізнесмени та червоною стрічкою через все це дійство йде лейтмотив цирку Вагабундо, що уособлює нерв життя скрізь різні часи та життєві обставини. 

Магічно-гіпнотичний голос Юрія Андруховича та не менш гіпнотичний музичний супровід групи змушують слухати альбом повністю, від початку до кінця, не дивлячись на еру синглів. Голос та музика не дають один одному спуску, що допомагає розкрити зміст на повну потужність. Якщо ви не читали книгу — вам захочеться її прочитати, а якщо ви читали книгу — ви просто зобов’язані послухати Коханців, та закохаєтесь також. 


ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ

За наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (125 грн — повний, 60 грн — пільговий)


За підтримки УКФ (Український культурний фонд)

Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додати коментар