Group 2
Реєстрація
Bouquet Kyiv Stage bouquetkyivstage

Переглядів: 1441

Andrzej Jagodziński Trio. Chopin

1 вересня

18:00


Проект «Тріо-Шопен» Анджея Ягодзінського представляє твори Фредеріка Шопена в джазовому аранжуванні Анджея Ягодзінського, записані в альбомах «Тріо» протягом багатьох років. 


Програма включатиме:

Прелюдія мі мінор оп. 28 No4

Ноктюрн мі-бемоль мажор Op.9 No2

Етюд сі мінор оп. 25 No10

Мазурка фа мінор оп. 68 No4

Могила. Доппіо мовіменто з сонати си-бемоль мінор оп. 35 

Прелюдія сі мінор оп. 28 No 6 

Прелюдія до-мінор Op. 28 No20


АНДРЕЙ ЯГОДЗІНСЬКИЙ ТРІО-ШОПЕН


Виконавці:

— Анджей Ягодзінський — видатний джазовий піаніст, композитор і аранжувальник, виконавець на найбільших джазових фестивалях у світі, 

Адам Цегельський — басовий віртуоз, як у джазі, так і в класичній музиці, 

Чеслав Бартковський за псевдонімом «Малий»- легенда польської джазової сцени , який співпрацював з найкращими музикантами з самого початку своєї кар’єри 

Бажання цього тріо представити свою джазову версію творів Фредеріка Шопена.

Перший альбом під назвою CHOPIN, записаний у грудні 1993 р., одразу став сенсацією, захопивши польську аудиторію, а також слухачів Франції, Фінляндії, Туреччині, Угорщині та навіть Мексики.

За короткий час альбом отримав усі можливі польські музичні нагороди (Фридерик ’94, Джазовий альбом року ’94, Матеуш ’94 — Премія Польського радіо III). 

Протягом наступних трьох років Тріо презентувало його мільйонам слухачів.

Наступний альбом, CHOPIN ONFORE MORE, — просто блискучий запис! Зберігаючи дух Шопена — Тріо працює з оригінальним матеріалом із цілковитою гнучкістю. Цілком очевидно, що завдяки набутому досвіду, музиканти почуваються дуже комфортно в цьому проекті. Виразні та плавні імпровізації якнайкраще демонструють віртуозність цього колективу.

Наступний альбом, CHOPIN / JAGODZIŃSKI SONATA in B FLAT MINOR — це трансформація великої музичної форми, заснованої на модифікації всіх частин та тем твору, а не лише окремих цитат.

Соната фортепіано си-сі-мінор Шопена, чотиристороння п’єса з третьою, безумовно, відомим всім меломанам твором, — «Похоронний марш» в інтерпретації тріо Анджея Ягодзінського — це інноваційний підхід світового класу до адаптації класичної музики.

ШОПІН — LES BRILLANTES — в альбомі, записаному в 2010 році, музиканти написали:

«Сьогодні, після п’ятнадцяти років спільної роботи та визнання слухачів, ми не боїмося ризику. Ідея зарекомендувала себе, твори витримали, деякі аранжування були розширені, і тепер ми знаємо, що їх можна грати як джазові стандарти, без обмежень і без занепокоєння, що хтось засудить нас за осквернення пам’ятників.

З цієї причини ми вирішили повторити свій досвід і ще раз записати оригінальний матеріал, склавши його таким чином, що він включає два окремі концерти. Ці два альбоми, разом із сонатою сі-бемоль мінор, що вийшла у 2009 році, чудово відображають наше сучасне розуміння музики Шопена, яка не перестає стимулювати нас інтелектуально та емоційно — отже, це наше не останнє слово!

Ми запрошуємо вас на чергове занурення у майстерну гармонію музики Шопена».


ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ

За наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (125 грн — повний, 60 грн — пільговий)


За підтримки УКФ (Український культурний фонд)

Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додати коментар