Group 2
Реєстрація
Bouquet Kyiv Stage bouquetkyivstage

Переглядів: 811

Бесіда під ясенем з Олегом Сенцовим

Особливою та довгоочікуваною подією Bouquet Kyiv Stage будуть вже традиційні Бесіди під Ясенем у дворі Софії Київської. Тема цьогорічних розмов — «МИ. Між минулим та майбутнім».

Під час фестивалю ми розмовляємо під 200-річним ясенем з киянами і не тільки. Розмовляємо без сценарію, без заготовок, просто як перехожі, яким цікаво поспілкуватися вживу про те, що ми пережили в минулому, яким бачимо майбутнє та наша роль на перетині цих епох.

Гостем бесіди під ясенем 28 серпня стане Олег Сенцов.

Олег Сенцов — український кінорежисер, сценарист, письменник. Лауреат Премії імені Андрія Сахарова за свободу думки, Премії Американського ПЕН імені Барбари Ґолдсміт «Свобода писати», Національної премії України імені Т. Шевченка. Був незаконно ув’язнений Російською Федерацією з травня 2014 року і засуджений російським судом до 20 років позбавлення волі. Звільнений у вересні 2019 року в рамках обміну в’язнями між Україною та Російською Федерацією. Автор збірок оповідань «Жизня» та «Маркетер», романів «Купіть книжку — вона смішна», «Другу також варто купити». А також двотомного видання «Хроніка одного голодування. 4 з половиною кроки», куди входить збірка малої прози і тюремний щоденник, який автор вів протягом 145 днів голодування.

Бесіду ведуть Євгеній Уткін (співзасновник фестивалю Bouquet Kyiv Stage, знаний киянин) / Євгеній Стасіневич (літературознавець та куратор цьогорічної літературної програми фестивалю).


За підтримки УКФ (Український культурний фонд)

Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додати коментар