Group 2
Реєстрація
Bouquet Kyiv Stage bouquetkyivstage

Переглядів: 775

Бесіда під ясенем з Сергієм Маслобойщиковим та Вадимом Скуратівським

Особливою та довгоочікуваною подією Bouquet Kyiv Stage будуть вже традиційні Бесіди під Ясенем у дворі Софії Київської. Тема цьогорічних розмов — «МИ. Між минулим та майбутнім».


Під час фестивалю ми розмовляємо під 200-річним ясенем з киянами і не тільки. Розмовляємо без сценарію, без заготовок, просто як перехожі, яким цікаво поспілкуватися вживу про те, що ми пережили в минулому, яким бачимо майбутнє та наша роль на перетині цих епох.


Гостями бесіди під ясенем 28 серпня о 13.00 стануть Сергій Маслобойщиков та  Вадим Скуратівський 


Бесіду ведуть Євгеній Уткін (співзасновник фестивалю Bouquet Kyiv Stage, знаний киянин) / Євгеній Стасіневич (літературознавець та куратор цьогорічної літературної програми фестивалю).


Сергій Маслобойщиков — український графік, сценограф, актор, кіно- та театральний режисер, заслужений діяч мистецтв України (2019).


Працював художником у театрах Києва й інших міст, автор багатьох театральних та оперних вистав в театрах України та Угорщини. У 1970-их брав участь у кількох телефільмах як актор. Як режисер створив низьку документальних та ігрових фільмів. Член Національної спілки кінематографістів України, Національної спілки театральних діячів України, Національної спілки художників України.


Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка 2021 року за виставу «Verba» за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня».


Вадим Скуратівський - український мистецтвознавець, історик, літературознавець, публіцист. Професор кафедри Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

Доктор мистецтвознавства, кандидат філологічних наук, академік Національної академії мистецтв України, член Спілки кінематографістів України та Асоціації українських письменників.

Заслужений діяч мистецтв України.


За підтримки УКФ (Український культурний фонд)

Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додати коментар
Юлия Захарчук
субота, 28 серпня 2021

Чекаю на бесіду. Ще не почалась подія?