Group 2
Реєстрація
Bouquet Kyiv Stage bouquetkyivstage

Переглядів: 782

Бесіда під ясенем з Вікторією Тігіпко

Особливою та довгоочікуваною подією Bouquet Kyiv Stage будуть вже традиційні Бесіди під Ясенем у дворі Софії Київської. Тема цьогорічних розмов — «МИ. Між минулим та майбутнім».

Під час фестивалю ми розмовляємо під 200-річним ясенем з киянами і не тільки. Розмовляємо без сценарію, без заготовок, просто як перехожі, яким цікаво поспілкуватися вживу про те, що ми пережили в минулому, яким бачимо майбутнє та наша роль на перетині цих епох.


Гостем бесіди під ясенем 29 серпня о 15.00 стане Вікторія Тігіпко.

Бесіду ведуть Євгеній Уткін (співзасновник фестивалю Bouquet Kyiv Stage, знаний киянин) / Євгеній Стасіневич (літературознавець та куратор цьогорічної літературної програми фестивалю).

Вікторія Тігіпко — українська підприємниця, громадська діячка, президентка Одеського міжнародного кінофестивалю, голова Наглядової ради Української кіноакадемії, засновниця та керівна партнерка венчурного фонду TA Ventures, член наглядової ради Українського фонду стартапів, засновниця клубу приватних інвесторів iClub, співзасновниця закритого жіночого ком’юніті для жінок в IT та Tech-бізнесі WTECH, ініціаторка британського проекту Code Club та школи EscapeLAB в Україні, Організаторка міжнародної IT-конференції IDCEE. Internet technologies and Innovations.

Закінчила факульте «Міжнародні економічні відносини і право» Київського інституту народного господарства з червоним дипломом. Згодом навчалась в Австрії у Віденському університеті та Віденському університеті економіки, де вивчала фінансовий менеджмент і міжнародне страхування. Також стала випускницею програми Venture Capital for Executives Каліфорнійського Університету Берклі в Сполучених Штатах Америки. Окрім української та російської мов, володіє англійською, німецькою, французькою та італійською.


ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ

За наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (125 грн — повний, 60 грн — пільговий)


За підтримки УКФ (Український культурний фонд)

Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додати коментар