Group 2
Реєстрація
Bouquet Kyiv Stage bouquetkyivstage

Переглядів: 1392

BETWEEN WORLDS

New Era Orchestra
Арт-директор і диригент Тетяна Калініченко 
Солісти:
Avi Avital (мандоліна, Ізраїль)
Андрій Павлов (скрипка, Україна )
Кирило Шарапов (скрипка, Україна)

BETWEEN WORLDS

Яніс Ксенакіс. Rebonds B для ударних 
Джонні Грінвуд. Water для двох флейт, тамбури, препарованого фортепіано / семплера та струнного оркестру. Українська прем’єра 
Джованні Солліма. Концерт для мандоліни з оркестром. Українська прем’єра 
Генрі Перселл. «To the hills and the vales» («До пагорбів і долин») з І дії опери «Дідона й Еней», Z. 626
Марен Маре. Tempeste («Шторм») з IV дії опери «Алкіона»
Генрі Перселл. Фантазія upon a ground ре мажор, Z 731
Антоніо Вівальді. Концерт для двох мандолін соль мажор, RV 532


Аві Авіталь - перший в історії мандолініст номінований на Греммі у категорії «Найкращий соліст в інструментальній музиці». 
Аві Авіталь славиться високою майстерністю гри на мандоліні та неймовірною віртуозністю. Пристрасний і "вибухово харизматичний" ("Нью-Йорк Таймс") у живому виконанні, він став рушійною силою в популяризації мандоліни. 

New Era Orchestra – один з найуспішніших незалежних оркестрів України, заснований у 2007 році. Це знаковий колектив, який є амбасадором України у європейському музичному просторі.
Одним з пріоритетних напрямків New Era Orchestra є розвиток міжнародного співробітництва. New Era Оrchestra протягом всього часу свого існування реалізовує проєкти світового рівня і формує імідж України у світі.
Співзасновницею, арт-директоркою та диригенткою оркестру є Тетяна Калініченко. Тетяна ініціювала концерти колективу із зірковими солістами світового рівня, зокрема: Джошуа Белл (скрипка, США), Сара Чанг (скрипка, США), Крістоф Зітцен (перкуссія, Австрія), Моріс Штегер (блокфлейта, Швейцарія), Аві Авіталь (мандоліна, Ізраїль) та ін. Більшість із цих музикантів виступали в Україні, або ж з українськими колективами вперше.
Також New Era Orchestra першим в Україні виконав прем'єри творів топових композиторів сучасності: Джона Адамса (США), Філіпа Гласса (США), Майкла Наймана, Джона Тавенера, Макса Ріхтера (Великобританія), Авнера Дормана (Ізраїль), Янніса Ксенакіса (Греція), Такаші Йошимацу (Японія), Артура Маскатса (Латвія) та ін.
Водночас оркестр активно промотує найкращих українських солістів нової генерації. NEO розширює рамки неможливого, змінюючи формати, переосмислює можливості музику та формує новий шлях на сцені академізму. Саме тому кожен концерт оркестру стає епіцентром творчого вибуху.

За підтримки Посольства Ізраїлю в Україні та УКФ (Український культурний фонд)

Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додати коментар