Group 2
Реєстрація
211 Floor 211floor

Переглядів: 758

Дегустація книжок [Багато сюру]

11 квітня 

19:00 


#book_digital #GF_LSD

Життя таке непередбачуване: у ньому стільки сюру, в ньому так багато ірреального. Як у літературі! Якщо Владімір та Естрагон довго чекатимуть на Годо, то є шанс, що він таки прийде? А якщо ні, то можливо варто зачекати ще? Якщо спуститись у підземелля, то там буде безпечно? А якщо ні, то можливо будуть таємні тунелі метро чи гігантські щури — щось таке, що ховає велика імперія? Французькою та українською читатимемо твори письменників різних літератур і занурюватимемося у неймовірні світи!


У програмі: 

— Семюел Беккет «Чекаючи на Ґодо»

— Сильвіан Дюпюї «Падіння друге, або Ґодо, дія ІІІ, «Продовження»

— Борис Віан «І ми знищимо всіх потворних»

— Юрій Андрухович «Московіада»


Для вас читатимуть: Madeleine Bongard, Fiona Vuilleumier, Юлія Лук’янець, Ольга Богачевська, Катерина Смірнова. Подія відбуватиметься з субтитрами французькою та українською мовами.

Більше про проект Дегустації книжок на сайті — http://gflsd.org/bookdigital

Куратори і модератори — Анастасія Євдокимова та Андрій Палатний. Команда ГОГОЛЬFEST_Лабораторії з пошуку цифрових рішень — Аліна Данилова, Марія Яковенко, Вікторія Федорів.

Партнери проекту — Український інститут книги. Технічні та стрімінгові партнери: OpenTheatre та 211Floor. Проект «Дегустації книжок» реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додати коментар