Group 2
Реєстрація
211 Floor 211floor

Переглядів: 1336

Дегустація книжок [Про героїв свого часу, частина 2]

10 квітня

19:00


Друга частина Дегустації книжок [Про героїв свого часу] нагадує нам, що крім безтурботності та легкості, часом трапляються події, котрі залишають слід на все життя. Ви почуєте відверті та болючі тексти. Про Берлін після війни у фрагменті з книги Каті Петровської «Мабуть Естер». Про злами і надломи наших людей у репортажі Наталі Гуменюк «Загублений острів. Книга репортажів з окупованого Криму».


Ви відкриєте для себе незвичних героїв «Чорнильного серця» Корнелії Функе, які долають різні небезпеки, але при цьому залишаються людьми. Побачите огидний Париж XVIII століття роману «Парфуми» Патріка Зюскінда. Такі різні персонажі, але усі вони, безсумнівно, є героями свого часу! Твори звучатимуть двома мовами у виконанні акторів з України та Німеччини. 


У програмі: 


Катя Петровська «Мабуть Естер»

Наталя Гуменюк «Загублений острів. Книга репортажів з окупованого Криму»

Корнелія Функе «Чорнильне серце»

Патрік Зюскінд «Парфуми»


Команда акторів народного театру Театроманія: Марія Бойко, Сергій Вакула, Наталя Заблоцька, Ірина Яшарова. Команда акторів німецької театральної компанії ogalala kreuzberg: Aaron Langguth, Hans-Christian Straka, Fritz Surmann, Thieu Ha Minh. Live-візуалізація від Christine Dissmann — художниці та кураторки німецької театральної компанії ogalala kreuzberg [https://www.ogalala.de]. Композитор – Paul Lesch. 


Режисери: Антон Тельбізов та Christine Dissmann. 


Подія відбуватиметься з субтитрами німецькою та українською мовами.


Більше про проект Дегустації книжок на сайті – http://gflsd.org/bookdigital


Куратори і модератори – Анастасія Євдокимова та Андрій Палатний. Авторка візуального контенту – Слава Піун. Команда ГОГОЛЬFEST_Лабораторії з пошуку цифрових рішень – Аліна Данилова, Марія Яковенко, Вікторія Федорів. Партнер проекту – Український інститут книги. Технічні та стрімінгові партнери – OpenTheatre та 211Floor. Проект «Дегустації книжок» реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».


Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додати коментар