Group 2
Реєстрація
211 Floor 211floor

Переглядів: 1272

Дегустація книжок [Про героїв свого часу, частина І]

21 березня

19:00 


#book_digital #GF_LSD

Цього разу на Дегустації книжок, звучатимуть твори двома мовами: українською та німецькою! Ви почуєте тексти сучасних письменників, які розповідають про різні епохи, про героїв та героїнь свого часу, від XVIII століття до сьогодні. Від дорослого чоловіка, який усвідомлює самотність у тексті Василя Махна до хлопців, які будують справжню дружбу, в романі Фінна-Олє Гайнріха. Герой роману Сергія Жадана Германа змушений занадто швидко подорослішати, а юна Дарця із творів Оксани Забужко шукає відповіді на складні запитання дитинства.

Герої різного часу говоритимуть голосами німецьких та українських акторів.

У програмі: 

Василь Махно «Дім у Бейтінґ Голлов», Фінн-Олє Гайнріх «Руки розбійника», Оксана Забужко «Сестро, сестро», Сергій Жадан «Ворошиловград». 

Команда акторів народного театру Театроманія: Марія Бойко, Сергій Вакула, Наталя Заблоцька, Ірина Яшарова. Команда акторів німецької театральної компанії ogalala kreuzberg: Aaron Langguth, Hans-Christian Straka, Fritz Surmann, Thieu Ha Minh.

Live-візуалізація від Christine Dissmann — художниці та кураторки німецької театральної компанії ogalala kreuzberg [https://www.ogalala.de]. Подія відбуватиметься з субтитрами німецькою та українською мовами.

Куратори і модератори проекту: Анастасія Євдокимова та Андрій Палатний. Команда ГОГОЛЬFEST_Лабораторії з пошуку цифрових рішень: Аліна Данилова, Марія Яковенко, Вікторія Федорів. Партнер проекту — Український інститут книги. Технічні та стрімінгові партнери: OpenTheatre та 211Floor. Проект «Дегустації книжок» реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додати коментар