Group 2
Реєстрація
Bouquet Kyiv Stage bouquetkyivstage

Переглядів: 510

Dennis Adu Quintet. Sunlight Above The Sky

29 серпня

18:00


Квінтет Денніса Аду є одним з найбільш яскравих і затребуваних джазових колективів України. Що складається з одних із кращих, професійних музикантів, квінтет грає авторську музику, а також джазові стандарти в стилях бі-боп, хард-боп, свінг яку він написав під впливом творчості таких музикантів як Dizzy Gillespie, Freddie Hubbard, Clifford Brown, Wayne Shorter, Lee Morgan, Kenny Dorham, Booker Little, Tad Dameron, Nicholas Payton, Walace Rone.

Лідер Квінтету Денніс Аду — один з найбільш затребуваних музикантів свого покоління. Володар першої премії Міжнародного конкурсу молодих виконавців Dо # Dж junior 2009. Як лідер записав 2 альбоми «Influences» (2017) і «Sunlight Above The Sky» (2020). Як сайдмен записав понад 20 альбомів з українськими і закордонними джазовими музикантами. Також Денніс є викладачем і бендлідером оркестру Джазового Факультету Київської Муніципальної Академії Музики ім. Р.М Глієра. На даний момент актуальні проекти в яких грає Денніс це — Денніс Аду Квінтет, Денніс Аду Септет, Денніс Аду Біг-Бенд. Квінтет Дениса Дудко, Буду-Бенд.

На фестивалі музиканти зіграють мелодії з останнього альбому «Sunlight Above The Sky», а також джазові стандарти в авторських аранжуваннях.


Склад:

Денніс Аду — труба, флюгельгорн,

Дмитро Александров — тенор саксофон

Олександр Малишев — фортепіано

Олександр Ємець — контрабас

Павло Галицький — барабани і тарілки


ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ

За наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (125 грн — повний, 60 грн — пільговий)


За підтримки УКФ (Український культурний фонд)

Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додати коментар