Group 2
Реєстрація
Bouquet Kyiv Stage bouquetkyivstage

Переглядів: 2097

Heinali

31 серпня

21:00


Олег Шпудейко — композитор і саунд-артист який працює під псевдонімом Heinali. Пише музику до ігор, фільмів, вистав, створює звукові арт-інсталяції. Серед його робіт — музика до відзначеної нагородами відеоігри Bound від Plastic / Sony Santa Monica, виступ SynthTap, що поєднує танцювальний танець та модульний синтез, та саунд-арт інсталяції (разом з Олексієм Шмураком) у колекціях Національного художнього музею України та Музею сучасного мистецтва Одеси. 

Його останній альбом Madrigals поєднує інтерес Олега до модульного синтезу з любов’ю до старовинної музики. 

Він був названий сучасним альбомом місяця в The Guardian, увійшов до шорт-листа музичної премії Aprize і був представлений у топ-альбомах 2020 року видань SLUKH, COMMA, The Attic, The Village Ukraine, See Kyiv, Neformat, Red Bull Ukraine, Beehype, The Claquers. «Наче Палестріна складав музику для маленьких електричних коробочок з шнурами. За винятком того, що це коробки, які складають музику, як Палестріна», — зауважує один рецензент. Heinali працює над генеративним патчем поліфонії у модульному синтезі з початку 2018 року, який зараз забезпечує структурну основу для його виступів та студійних записів.

Виступ Heinali заснований на дослідженні можливостей генеративного контрапункту в модульному синтезі, інспірованого поліфонією Високого середньовіччя та Ренесансу, музикою Перотіна, Окегема, Палестрини, Джезуальдо, та інших. На відміну від садів багатоголосся композиторів старовинної музики, що посаджені за суворими правилами епохи, у Heinali мелодії і контрапункти самограючі. Вони виникають самі по собі, з туману базових логічних операцій з найпростішими звуковими хвилями, як наслідок роботи спеціальним чином налаштованого модульного синтезатора.


ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ

За наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (125 грн — повний, 60 грн — пільговий)


За підтримки УКФ (Український культурний фонд)

Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додати коментар
Olena Anopka
вівторок, 31 серпня 2021

Надзвичайно чудово!Дякуємо Олегу і всім,хто створив це чудо.Дякуємо за трансляцію!