Group 2
Реєстрація
DOM MK masterklass_kyiv

Переглядів: 965

Хвилі та відлуння: Реут Рівка / Марія Тельнов Арбер

16 грудня о 19.00 онлайн слухаємо концерт «Хвилі та відлуння: Реут Рівка / Марія Тельнов Арбер»


Реут Рівка — унікальна ізраїльська співачка, добре відома поціновувачам вокалу з багатьох країн світу. Досліджуючи різні музичні стилі та жанри, Реут рано виявила свою пристрасть до етнічної музики, почала співати сефардські пісні на ладіно й грецькі пісні ребетіка. Пристрасть та цікавість привели її до вивчення та застосуванння у своєму репертуарі різних музичних та вокальних традицій — серед яких балканські, циганські і навіть класичні арабські пісні.


Реут використовуює всі кольори свого голосу як палітру звуків. І каже, що вона — ніби дзеркало, яке відображає країну її походження. Ізраїль — це місце зустрічі між між Сходом та Заходом, де живуть євреї, що приїхали з багатьох країн світу. Єрусалим— це місто, що увібрало у себе безліч культур та релігій, які розвиваються й процвітають там і досьогодні. Будучи дуже чутливим музикантом, у своїй творчості Реут може голосом передати впливи та відлуння різних музичних традицій, вільно та віртуозно пересуваючись між двома культурними світами. Вона відчуває, як у ній, ніби у точці перетину, зійшлися західна класична традиція та східне яскраве розмаїття.


Марія Тельнов Арбер народилася у Дніпропетровську, в Україні, у 1982 році. Перші музичні кроки вона зробила ще у дитинстві: грала на фортепіано, співала в хорі та виступала на місцевих концертних майданчиках. А після закінчення музичного училища імені Глінки за фахом «Хорове диригування» вона репатріювалася до Ізраїлю і закінчила Академію музики та танцю «Рубін» в Єрусалимі за фахом «Диригування оркестром, спів та теорія музики».


Марія виступала в Японії, Південній Кореї, Бельгії, Італії, Німеччині та Франції. У 2011 році представляла Ізраїль на церемонії вручення Нобелівської премії миру в Осло. У своїй музичній кар’єрі Марія віддає перевагу інклюзивності та відкритості, і завжди прагне до розмаїття мов та культурних впливів у музиці, яку вона виконує.

Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додати коментар
Svitlana Romas
четвер, 16 грудня 2021 (редаговано)

До сліз!! Дякую сердечно за чудовий ефір!! Браво!! (Правда, я довго намагалася згадати, що це за місто Днепродзержинск - зараз Кам'янське!)))