Group 2
Реєстрація
211 Floor 211floor

Переглядів: 709

JUNIOR HIC ET NUNC Інтенсив

16 листопада на тебе чекає відкритий діалог у режимі «круглого столу» навколо теми: Особисті цінності, лідерство, розвиток, призначення.

Питання дня: НАВІЩО? Навіщо обирати професію за покликанням душі? Навіщо ставати кращим/ою у своїй справі та що для цього потрібно? Навіщо та як досягти успіхів у самореалізації? Якщо тобі від 14 до 17 років, ти живеш в Україні, думаєш про своє майбутнє та маєш можливість вчитися онлайн, тоді Junior hic et nunc — це для тебе! На інтенсиві ми будемо практикувати:

Мобільність. Ефективну дистанційну роботу/навчання. Ми готуємо серію цікавих заходів, аби було проводити час з нами не лише корисно, але й цікаво. Фокусування. Ми розуміємо, що формат онлайн важкий для концентрації, але у нас є декілька крутих ідей, щоб не заснути.

Швидкість. Оперативне формулювання письмових відповідей на несподівані запитання. Критичне та позитивне мислення. Чи є різниця між критикувати та мислити критично? Наші спікери знають, як знайти «ключ» до кожного учасника і тримають руку на пульсі групової динаміки. Про мислення не треба говорити, його треба практикувати. Ось цим і займемося.

Що це тобі дасть? Аби віднайти та освоїти СВОЮ професію, потрібно спробувати чимало різновидів занять. І це є нормально. Далеко не кожен працює на роботі своє мрії, робить справу, до якої лежить душа. Саме тому ми хочемо, аби за допомогою освітніх заходів ти зміг/змогла обрати те, що потрібно саме ТОБІ!

Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додати коментар