Group 2
Реєстрація
211 Floor 211floor

Переглядів: 2091

Клуб бібліофагів в Урбані. «Втрачене літо» Владіміра Камінера

Запрошуємо на шосту зустріч Клубу бібліофагів в Урбані. Книгою місяця стала новинка — книжка «Втрачене літо. Дойчланд курить на балконі» Владіміра Камінера. 

Весна 2020 року. Люди поволі прокидались від зимової сплячки, мружилися на сонці й уявити не могли, що чекає на них попереду. У далекому Китаї застуджений панцерник буцімто чхнув на хворого кажана — і так народився вірус, що паралізував світ. Але це не вплинуло ні на допитливість, ні на гумор Владіміра Камінера. Попри локдаун, маски і заборону на розливне пиво, він скрізь знаходив історії, які доводили: життя триває! Навіть якщо кожен день мало чим відрізняється від попереднього.

Зі сміхом і співчуттям він спостерігав за нашим ковідним повсякденням і за тим, як поступово змінюється дійсність…

Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додати коментар
Видавництво Комора
вівторок, 22 червня 2021

Друзі, а що ви переосмислили за час цієї пандемії? Чи змінилися ваші ціннісні орієнтири? Пишіть у коментарях, а також ставте питання бібліофагам, і вони дадуть відповідь під час ефіру.

Іван Кобаль
вівторок, 22 червня 2021

Ця пандемія дала можливість заглибитися в себе, відрефлексувати якісь власні історії. І зрозумів, для себе, онлайн не така і погана штука з одного боку. І жахлива з іншого. Якось так пандемія пройшла. І з'явилося, під час прочитання книги Камінера. Що дала пандемія культурі як такій, а що відняла пандемія від неї? Цікаво, що про це думають учасники клубу

Червоний Ігор
вівторок, 22 червня 2021 (редаговано)

Дякую Було цікаво З Кам'янця-Подільського Ігор Заказав книгу!!!

Христина Церох
вівторок, 22 червня 2021

Ця пандемія не є чимось новим для нашої планети. Нічого не зміниться, це лише один з епізодів нашого життя, як у моєї бабусі іспанка. І можливо дала грунт новим книгам. Будуть нові Заручені і Смерті у Венеції))