Group 2
Реєстрація
211 Floor 211floor

Переглядів: 2023

Клуб бібліофагів в Урбані | «Собачий майданчик» Софі Оксанен

25 березня 

19:00


Читання – процес творчий. Прочитана книжка, як отриманий електрозаряд, хоче жити далі, передаватись від людини до людини, вмикати обмін думками й змінювати освітлення в навколишньому пейзажі. А на таку післядію (без якої «заряд» іде в землю й література неминуче занепадає) потрібна своя, окрема інфраструктура.


Тож у 2021-му році стартує спільний проект громадського простору «Urban Space 500» та видавництва «Комора», в межах якого Оксана Забужко з приятелями-«бібліофагами» різного віку буде говорити про наперед обрану «книжку місяця».


Третє засідання Клубу бібліофагів відбудеться 25 березня о 19:00. Під час зустрічі учасники обговорять новий роман фінської письменниці зі світовим ім’ям Софі Оксанен «Собачий майданчик», у якому йдеться про Україну. У романі Софі Оксанен маневрує між психологічним трилером та гостросоціальною прозою, розкриваючи правду про бізнес, побудований на донорстві яйцеклітин, міжнародні «фабрики з виготовлення дітей» та жіноче тіло, яке стає в цьому бізнесі вигідним товаром.


Оксана Забужко — письменниця, авторка двадцяти книжок різних жанрів (поезія, проза, есеїстика, критичні студії). Твори Оксани перекладено у понад двадцяти країнах світу, екранізовано, інсценовано і покладено на музику. Лауреатка численних престижних премій та нагород, остання з яких — премія Центральної і Східної Європи Ангелус за найкращий роман року, виданий польською мовою («Музей покинутих секретів», 2013).

Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додати коментар