Group 2
Реєстрація
211 Floor 211floor

Переглядів: 658

Онлайн читка документальної п’єси Михайла Калузького «Кілька способів втратити друзів»

9 грудня 

20:00


Об’єднання виконавців з різних країн в одному проекті відкриває можливості творчої співпраці і нових знайомств, які пізніше можуть вирости в справжні міжнародні театральні зв’язки.


Продюсерка — Євгенія Шерменёва.


Виконавці: Саміра Адгезалова (Рига), Юлія Бернгард (Рига), Гинтарас Граяускас (Клайпеда), Ілля Доманов (Тель-Авів), Марія Данилюк (Рига-Москва), Маріетта Калопова (Плевен), Ксенія Маркузе (Тель-Авів), Володимир Мірзоєв (Москва), Арамаіс Міракян (Мінськ), Геннадій Ніколов (Плевен), Іва Ніколова (Плевен), Андрій Палатний (Київ), Катерина Стоянова (Плевен), Андіс Стродс (Рига), Тетяна Троїцька (Київ), Руслана Хазіпова (Київ), Микита Щетинін (Москва).


Михайло Калузький: «Цей проект з’явився в результаті майстер-класу з документального театру, який я проводив під час арт-фестивалю в теку (Грузія) в квітні 2014 року — і це привід сказати» спасибі «всім учасникам фестивалю з Грузії, Вірменії, Азербайджану, Росії і Німеччини . Зібрані під час майстер-класу інтерв’ю стали основою читки, що пройшла в тому ж 2014 в Сахаровському центрі в Москві. Нові інтерв’ю стали частиною інтерактивного спектаклю, зіграного восени 2015 павільйоні сучасного мистецтва Тель-Авівського музею — це був спільний проект з ізраїльським художником Меїром Тати: його виставка „Шарашка“ була і сценою, і декораціями. Я продовжую брати інтерв’ю у людей, які втратили друзів з-за воєн і ідеологічних суперечок ».

Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додати коментар