Group 2
Реєстрація
211 Floor 211floor

Переглядів: 960

Онлайн-зустріч із Ханохом Півеном

9 грудня 

17:00


Zoom-конференція, яку Ханох Півен вестиме з українськими художниками, кураторами та експертами в галузі мистецтва, освіти та лікування.


Ханох Півен — відзначений багатьма нагородами ілюстратор, вихователь та досвідчений ініціатор творчих проектів. Роботи Півена є унікальними як за формою, так і за методом. Надаючи предметам повсякденного вжитку нового сенсу та застосовуючи їх у незвичайний спосіб, він створює низку нових асоціацій між їхнім звичним призначенням та предметом своєї творчості. У своїх творчих майстернях Півень залучає людей до досвіду несподіваних відкриттів, допомагаючи справлятися із тривогою, досліджувати та візуалізувати своє розуміння цінностей та емоцій.


З 1992 року, роботи Півена публікуються у авторитетних виданнях по всьому світі, таких як Time, Newsweek, Rolling Stone, London Times, Der Spiegel та ізраїльська Haaretz. Півен також є автором серії дитячих книг та інтерактивних додатків, телевізійних шоу, інтерактивних виставок та рекламних кампаній, що отримали безліч нагород.


З 8 по 11 грудня 2020 року Ханох Півен відвідає дитячі лікарні у Києві та Житомирі, зокрема Національну дитячу спеціалізовану лікарню «Охматдит» Міністерства охорони здоров’я України, та проведе семінари, лекції та майстер-класи на тему мистецтва та здоров’я, надаючи інструменти для подолання психологічної кризи для родин хворих дітей, медичного персоналу та освітян.


Захід проводить Посольство Держави Ізраїль в Україні спільно з ГО «Small Heart with Art» за підтримки ДОМ «Майстер Клас»

Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додати коментар