Group 2
Реєстрація
Bouquet Kyiv Stage bouquetkyivstage

Переглядів: 2190

«ПІНЗЕЛЬ — ЖИВОТКОВ. Поєднані музикою». Дитячий хор «Щедрик» / Антон Дегтярьов (електроніка)

27 серпня

18:00


Фестиваль відкриється синтетичним дійством, яке поєднає відеопроекції робіт з дерева Олександра Животкова, Йогана-Георга Пінзеля (що трансформують цей ніби «простий» природній матеріал у шляхетний, пластичний і повітряний), «янгольський» спів дитячого хору «Щедрик» і прозору та вишукану електроніку Антона Дегтярьова.

Поєднання дитячого хору та електроніки є достатньо незвичним. Воно відкриває нові горизонти творчості як для хорової, так і для електронної музики. Щодо свого сприйняття хорової музики Антон Дегтярьов говорить наступне:

Хор як інструмент, мене захоплює чи не з дитинства. З виступів камерного хору Cantus у моєму рідному Ужгороді, певно. Завдяки цим концертам я вперше почув з-поміж інших твори Арво Пярта. А вже завдяки ним прийшло розуміння, що хор — це повноцінний і самодостатній інструмент. Зараз це виглядає дуже очевидним і тривіальним ствердженням, але до тих пір не мав досвіду сприйняти хорову музику саме так. Відтоді співпраця з хором — одна з моїх давніх мрій

Ідея поєднання хору з електронікою для мене не тільки символічна, а й концептуальна. З одного боку, «єдиний створений Богом інструмент» — людський голос, з іншого — електронна музика, засоби якої, так би мовити, повністю на совісті людини та створених нею наук. Тим не менш, я не сприймаю обидва ці засоби, як далекі один від одного світи. Якраз навпаки.


Нові електронні композиції чергуватимуться у концерті з шедеврами хорової класики:

Каміль Сен-Санс. Ave Maria, оp. 145

Генрі Перселл. Ода «Sound the trumpet, beat the drum», Z 335

Вікторія Польова. Gloria з Missa-simphonia

Традиційна колискова «Ходить зайчик» в обробці Романа Суржі

Валентин Сильвестров. Алілуя з циклу «Три Алілуї»

Гія Канчелі. Колискова сонцю


ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ

За наявності вхідного квитка на територію музейного комплексу Софія Київська (125 грн — повний, 60 грн — пільговий)


За підтримки УКФ (Український культурний фонд)

Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додати коментар