Group 2
Реєстрація
DOM MK masterklass_kyiv

Переглядів: 842

Смаковий мікс: Храйме від Ейтана Дорона4 грудня на кулінарному майстер класі онлайн ми будемо готувати Храйме - марокканську білу рибу в червоному соусі. А проведе нас у світ смаків шеф Ейтан Дорон - ізраїльтянин за походженням, який зараз живе і працює в Києві, і весь час перебуває у пошуках нових смаків та поєднань.


Кожна страва починається з історії. І, як кожна історія, оповідь про Ейтана починається з уяви та бачення. Бачення, що складається воєдино з поєднання кольорів, смаків, текстур та інгредієнтів. Ейтана добре знають як митця, який вільно та зухвало створює власний стиль життя. Він захоплюється простотою одних продуктів і вишуканістю інших, зачарований гармонією того, як влучно вони зрештою поєднуються разом у одній страві.  

 

Елегантність, порядок, послідовність, простота, чистота, якість та стиль – ось наріжні теми його творчості. Він віднаходить баланс між своїми знаннями, переданими за допомогою ретельно дібраних слів, та своїми почуттями, переданими за допомогою ретельно дібраних смаків.  

 

У 15-річному віці юний Ейтан випікав млинці на маминій кухні, намагаючись створити найдосконаліший. З того часу, як він вважає, і почалася його історія захоплення кулінарією. 

 

Приєднуйтеся, аби побачити, яку історію розкаже Ейтан через смак цього разу! 


*Mixing flavors - a cooking workshop with an Israeli chef

Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додати коментар