Group 2
Реєстрація
DOM MK masterklass_kyiv

Переглядів: 858

Сторонні поруч: розмова двох письменниць

«Сторонні поруч»: розмова двох письменниць - це діалог, який почнеться вже 7 грудня о 19:00


Запрошуємо!  


Дві молоді письменниці, ізраїльська та українська, відкрито та відверто поговорять про те, що відділяє творчість від вуайєризму, чим відрізняється дослідження від відтворення стереотипів та про те як правильно писати про героїв та культуру, яка тобі чужа.


Одна з них - Таша Карлюка - народилася у Києві, живе у Тель-Авіві, а пише про світ без кордонів. Вона має талант іронічного та доброго оповідача, об’єднуючи покоління, знаходить сенс в абсурді та логіку в парадоксі. І каже: «…Мені пощастило так само, як моїй героїні Фросі, – я народилася у багатонаціональному домі. У ньому справді були рабини, православні священики, атеїсти, расисти, темношкірі. Траплялися спільні застілля, суперечки, і навіть бійки. Але головне – сім'ї вдалося зберегти любов та повагу, незважаючи на те, що всі такі різні». 


Друга - Аліса Ліндеман – виросла в Закарпатті, а зараз із родиною мешкає в Києві. Протягом всього життя була активним учасником життя єврейської общини України. Вірить в людей, здоровий глузд і закон. За останні два роки Аліса створювала сценарії для серіалу «Кріпосна-3», “Кріпосна-4” та історико-детективного серіалу "Плеяда"; стала співавторкою та співедучою у подкасті про літературу, лідерство та сучасні цінності «Лем Каже» і «Ток-шоу 42». Крім цього вона продовжує роботу над власними книжками.


*Local Strangers – an open and candid conversation of  two young writers, Israeli and Ukrainian about the gap between voyeurism and creation, between stereotypes and research and how to write correctly about heroes and culture that is foreign to you

Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додати коментар