Group 2
Реєстрація
DOM MK masterklass_kyiv

Переглядів: 688

Тайсір Еліас / Гай Мінтус / Хен Цимбаліста7 грудня о 21:00 на одній сцені зустрінуться троє унікальних музикантів. 


Їхній репертуар – суміш джазу та world music – перебуває у діапазоні від аранжованих для марімби п'єс Йогана Себастіана Баха до творів сучасних ізраїльських композиторів - Тайсіра Еліаса, Гая Мінтуса, арабських композиторів - ливанця Файруза і єгиптянина Ріада Мохаммеда ель Санбаті та вишуканих імпровізацій із відчутним близькосхідним впливом. 


У програмі: класика та авторська музика Гая Мінтуса, твори Файруза та інших композиторів. 

Солісти: Тайсір Еліас – уд, Гай Мінтус – фортепіано, Хен Цимбаліста – маримба та ударні.


Хен Цимбаліста - диригент & перкусіоніст - колишній випускник Тель-Авівської музичної Академії, вже понад 20 років виступає із провідними оркестрами Ізраїлю, багато гастролює. Як диригент, перкусіоніст та марімбіст Хен зачарував слухачів по всьому світу запальними ритмами, які він віртуозно видобуває з понад 40 інструментів, подекуди граючи на кількох одночасно. Хен – художній керівник «Музичної фабрики» - особливого фестивалю, який дає можливість учням із будь-якої країни отримувати професійний досвід із провідними музикантами Ізраїлю. 


Тайсір Еліас - викладач, композитор, майстер як східної, так і західної музики, грає на уді та на скрипці, виступає по всьому світу. Є Головою музичного факультету Хайфського університету, музичним директором і диригентом Арабо-Єврейського оркестру, засновником/диригентом першого оркестру класичної арабської музики в Ізраїлі, музичним директором і диригентом ізраїльського андалузького оркестру у місті Ашдод. Його кандидатська дисертація  розкриває «Приховану закономірність в імпровізації інструментальної арабської музики (такасим) в Ізраїлі, в термінах вивчених і природних схем».


Гай Мінтус - ізраїльський піаніст, композитор, вокаліст. Гай створює музику яка є точкою перетину різних потоків натхнення, які плавно перетікають одне в одне  Досвідчений концертуючий піаніст із  драйвом рок-зірки і джазовою жагою до пригод та експериментів, він не боїться додавати до цієї гримучої суміші й свої рідні близькосхідні теми та ритми. Коли почалася епідемія COVID-19, Гай запустив регулярне онлайн-шоу, у якому він приймає заявки слухачів, наживо імпровізує і  перетлумачує  вибрані пісні у своєму унікальному стилі,  додаючи до цього свій голос, лооп-стейшн та звуки численних іграшкових інструментів.

Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додати коментар