Group 2
Реєстрація
Bouquet Kyiv Stage bouquetkyivstage

Переглядів: 564

Заручені за часом. Показ-містерія Федора Возіянова (коротка версія)

Заручені з часом. Показ-містерія нової колекції одягу дизайнера-дослідника Федора Возіянова спільно з дуетом Rulla Voita.
Спеціально для цієї події дует скрипальки Олександри Васильєвої та ударника Дмитра Ульянова Rulla Voita готує вишукану музичну програму. У ній вічні шедеври класики і сучасної музики вплетуться у просторову імпровізацію тут-і-зараз, символ вимірювання часу — метроном — перетвориться на музичний інструмент, а скрипка та різноманітні ударні — на жерців Храму Часу.
Ми хочемо зберегти у таємниці деталі дійства, адже сенс будь-якого ритуалу розкривається лише під час безпосередньої участі в ньому. А щодо майбутньої колекції процитуємо слова її автора:
«Кожному з нас ще при народженні час дає обіцянку, яку ми ніколи не забудемо, і яка ніколи не буде виконана. З віком наші стосунки з часом змінюються, але дитяча віра у вічність і неймовірність смерті не хоче залишати нас протягом усього життя. 
Колекція «Заручені з часом» — це моя гарантовано невдала спроба зупинити час, ба навіть вмовити його хоча б декілька секунд бігти у зворотному напрямку. Чи применшує прогнозована невдача спроби мою впевненість у її необхідності? На щастя, поки що ні». 
Федір Возіянов

За підтримки УКФ (Український культурний фонд)

Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додати коментар