Group 2
Реєстрація
 

Переглядів: 2623

211STEPS

211Steps — це театр нового типу в твоєму смартфоні. Один додаток поєднує класичні та імерсивні вистави, геоігри, квести, лекції, екскурсії та навчальні програми.

Таємниці твого міста і переживання твого серця — все тут. Голос у навушниках розширить твою буденність — на годину, на день, або раз і назавжди. Це досвід для сміливих та вільних. Він хвилює. Він захоплює. Він зводить тебе один на один із собою. До чого приведе ця зустріч? 

211STEPS — це театр, в який хочеться повертатися ще і ще. Почни зараз!


Завантижити додаток можна тут: 

Для Android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.twoeleven.steps&hl=ru&gl=US  

Для iOS https://apps.apple.com/ua/app/211-steps/id1564436329?l=ru 


Вже доступні вистави: 

ГОВОРИТЬ СОФІЯ

Це вистава-подорож, яка згадує історичні постаті та події, і приходить в сьогоднішнє приватне. Поєднує реальне і вигадане. Трактує минуле через призму власної суб’єктивності. Для старту досвіду приходь до Національного заповідника Софія Київська, купуй вхідний квиток на територію (вартість може мінятися в залежності від сезону) та квиток до собору (це один із елементів вистави, необхідний для повного досвіду). Це обов’язкова умова. Не забудь взяти із собою навушники, з ними тобі буде зручніше. Бездротові або звичайні немає значення.

Про що б ми не говорили — ми завжди говоримо про себе. Що б ми не слухали — ми завжди чуємо себе. Вислухай Софію — почуй себе.


STEREO


Це гра, у процесі якої ти по-новому подивишся на свої стосунки і на себе. Більше близькості. Більше довіри. Більше впевненості. Та ще більше крутих емоцій разом!Хтось називає цей досвід «романтичне побачення», а хтось — «сеанс у психотерапевта». А все тому, що тут ти і твій партнер познайомитесь ще раз, знову. Бо навіть найважливіше у житті стає звичкою. Розчиняється в рутині. А воно тобі треба? Це вистава, у якій зібрано інтимний досвід різних пар та авторські роздуми авторів. Вона створена тільки для двох. 60 хвилин почуттів та відчуттів, думок та спостережень, людських історій та повноцінного життя у моменті. Наодинці з собою та партнером.


Ви разом прийдете на стадіон, одягнете навушники і станете учасниками «марафону». А керувати буде Голос у навушниках — він підкаже, не віднімаючи свободи. Ви разом вирішите, що робити, а що ні, що вважати метафорою й художнім засобом, а що — реальністю.


Важливий шлях, який пройде кожен з вас. Разом або поруч — вибір є у кожного. Адже, щоб виникло STEREO, важливо як звучить MONO.

MONO

Це досвід у супермаркеті, який допоможе тобі подивитися на своє буденне життя по новому. Це 60 хвилин занурення у себе. Тільки ти, твої бажання і голос у навушниках. Менше глютену і цукру! Більше зелені! Займайся спортом! Гуляй частіше! Ти досі не схуд до літа? Ти досі не перейшов на бездріжджовий хліб? Сучасний світ тисне як ніколи раніше. А ти досі піддаєшся?


Що ти зазвичай обираєш в супермаркеті?


— забігти на 10 хвилин за необхідним

— блукати серед полиць, орієнтуючись на «модно» або «корисно»

— шукати щось новеньке або відмовляти собі, тому що «занадто дорого»

— йти на запах, за яскравими етикетками та бурчанням у животі

— або скористатися доставкою та залишитись вдома


Головний герой MONO — ти. Головні випробування — твої «хочу» і «треба». Досить бути просто споживачем. Обирай, щоб не обирали за тебе!


Завантижити додаток 211STEPS можна тут: 

Для Android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.twoeleven.steps&hl=ru&gl=US  

Для iOS https://apps.apple.com/ua/app/211-steps/id1564436329?l=ru 
Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додати коментар