Group 2
Реєстрація
 

Переглядів: 1155

Bouquet Kyiv Stage 2021

Bouquet Kyiv Stage 2021 — це фестиваль про майбутнє.

Сьогодні тема Майбутнього викликає найбільшу невизначеність і тривогу, особливо після пережитого драматичного 2020 року. Зараз складно опиратися на моделі минулого, тому що більшість з них вже не працює. А теперішнє є настільки мінливим і непередбачуваним, що не дає нам точок опори. Для себе ми склали формулу майбутнього: осмислення нашого минулого та усвідомлення теперішнього.

Фестиваль Bouquet Kyiv Stage 2021 — це Написання картини майбутнього під назвою «Між минулим та майбутнім — МИ» мовою мистецтва. Саме мистецтво володіє даром відчувати майбутнє, бути його передвісником, передавати майбутнє через мистецькі форми. Джерелом осмислення нашого минулого стане Софія Київська: знакове місце для нашої історії і нашої країни — «початок всіх початків» і місце проведення фестивалю.

Ми будемо об’єднувати нашу історію з сучасністю, з’єднувати різні жанри і стилі мистецтва, наповнювати сакральний музейний простір сучасним життям — його ритмами, енергією, технологіями. І таким чином створювати картину нашого майбутнього «Між минулим та майбутнім — МИ». Тут і зараз, у дні фестивалю.

Трансляції музичних та літературних подій ви зможете безкоштовно дивитися тут, у відповідних категоріях сайту:


  1. Музика: https://211floor.com/categories/concert  

  2. Література: https://211floor.com/categories/salon  


Всі події Bouquet Kyiv Stage 2021 мають схожу стилістику візуального оформлення для вашої зручної навігації. 


Насолоджуйтесь! І слідкуйте за анонсами програми на сайті
https://bouquetstage.com/Зареєструйтесь або увійдіть, щоб додати коментар
Тоня Джал
пʼятниця, 27 серпня 2021

Величезна подяка за можливість долучитися онлайн!!! Якість платформи - вище будь-яких похвал! Ніяких посилань, складних реєстрацій, все "літає"!!! Це просто космос - ефект живої присутності на 99%. Успіху фестивалю!